26.

02.

2025

Opera van Giocchino

Rossini 'Tancredi'

asta theater

Opera van Giocchino

Rossini 'Tancredi'

asta theater

26.

02.

2025

voorstelling

Conservatorium Maastricht nodigt u uit voor een betoverende uitvoering van Gioachino Rossini’s meesterwerk ‘Tancredi’. Deze opera, een prachtig voorbeeld van Rossini’s virtuositeit en dramatische flair, neemt de luisteraar mee naar het oude Syracuse (Italië) tijdens de Eerste Kruistocht. Dompel jezelf onder in een verhaal vol liefde, eer en verraad, verteld door de veelbelovende talenten van ons conservatorium.

Over de Opera

Tancredi, een opera in twee bedrijven, is gebaseerd op Voltaire’s toneelstuk “Tancrède” en ging voor het eerst in première in Venetië in 1813. Het verhaal volgt de avonturen van Tancredi, een verbannen edelman, en zijn geliefde Amenaide, die beschuldigd wordt van verraad. Met adembenemende aria’s als het beroemde “Di tanti palpiti” en dramatische confrontaties belooft deze voorstelling een onvergetelijke ervaring te worden.

asta

theater

praktische informatie

TIJDSSCHEMA

26.

02.

2025

Zaal open: 19:00

Aanvang optreden: 19:30

TICKETS

Tickets a €17,50

LOCATIE

Asta Theater, Markt 6a
6191 JG Beek